شرح

.

فروش اپوکسی شفاف پخش ژلکوت اپوکسی و چسب اپوکسی  پخش ژلکوت سنگ مصنوعی پلیاpolya رزین پلی استر بقیمت کارخانه
ساختمان شیمیایی رزینهای اپوکسی وژلکوتهای تخصصی به گونه ایست که آنها را در برابر مواد شیمیایی مقاوم کرده و چسبندگی بسیار خوبی به طیف وسیعی از مواد ایجاد می کنند. همچنین به علت انقباض کم ابعاد قالب خود را حفظ می نماید. این مواد دارای استحکام خوبی بوده و از قدرت ضربه پذیری بالایی برخوردار می باشد. این مواد دارای استحکام بسیار خوبی بوده و از قدرت تحمل فشار بالایی برخوردار می باشند. این مواد پس از پخت مقاومت خوبی در برابر سایش از خود نشان می دهد. بعضی از این رزینها قادرند در حرارتهای بالا مقاومت خوبی از خود نشان دهند. هرجا که نیاز به استحکام فیزیکی بالایی باشد از رزینهای اپوکسی استفاده می شود.
رزینهای اپوکسی  و ژلکتهای پایه پلی استر و پایه  اپوکسی دارای طیف گسترده ای از فرمولاسیونهای مختلف با کاربردهای منحصر بفرد میباشد.از جمله  میتوان به پوشش نهایی سنگهای مصنوعی و تولید انواع سنگ مصنوعی و بهداشتی و همچنین مقاوم کردن سنگ های مصنوعی در برابر نورو حرارت و....اشاره کرد.

 

.

کاربردها

برای ساخت قالبهای وکیم فرمینگ، الکتروفرمینگ، الگوبرداری فیکسچر، قالبهای مقاوم در برابر فشار، دفن قطعات الکتریکی و لمینیت، صنایع کامپوزیت.

 

نوع محصول